Pricing & Programs

We have two convenient pricing options tailored to fit your meal prep needs.

 

WEEKLY MEAL PLAN

5 meals per week: $35 (additional meals $6.50 per meal)

10 meals per week: $65 (additional meals $6.25 per meal)

15 meals per week: $90(additional meals $6.00 per meal)

MONTHLY MEAL PLAN

Monthly meal plans are prepaid meals for 4 weeks & does not have to be consecutive (i.e. you can skip a week if you're out of town, etc.). All you do is send us your order & you're good to go. 

*Please note: we encourage monthly plan holders to get your orders in as early as possible as we do sell out*

5 meals per week: $125 (additional meals $6.00 per meal)

10 meals per week: $250 (additional meals $6.00 per meal)

15 meals per week: $345 (additional meals $5.50 per meal)

 

NEW CLIENT TASTING MENU

Not sure if meal prepping is for you? Heard great things about our food, and just want to give us a try? Our tasting menu is a great option to introduce you to our food. You will receive all 4 meals from the menu released for the week + 1 container of protein power balls + 1 snack box or parfait.

 

4 Meals + 1 Protein Power Balls + 1 snack box / 1 parfait: $33

*This plan is for new clients only*

PROTEIN POWER BALLS

Our Protein Power Balls are only for purchase with any of our monthly or weekly meal plans as an add-on item.

Not available for individual sale.

1 container (5 balls): $4.00

2 containers (10 balls): $7.00

3 containers (15 balls) : $10.00

SNACK BOXES/PARFAITS

Our Snack Boxes & Parfaits are only for purchase with any of our monthly or weekly meal plans as an add-on item. These may be mix-match.

Not available for individual sale.

3 Items: $12

5 items: $20

PROGRAMS

Refer a friend program! Let us know you have a friend you sent us and receive

$5.00 off your next meal purchase!

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter

@ROSEVILLEMEALPREP

Phone: 916.258.2550

Email: admin@rosevillemp.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now